Karnawałowe szaleństwa uczniów klas I-III i przedszkolaków

Na wielkim balu karnawałowym spotkali się uczniowie klas I-III naszej szkoły podstawowej. Nieco wcześniej wspaniale bawiły się przedszkolaki. Dzieci, nauczyciele i  rodzice pięknie przystroili salę, Ci ostatni dodatkowo zadbali o przekąski i napoje. Zabawę prowadził profesjonalny DJ, dzięki któremu dzieci świetnie się bawiły.

Podczas balu dzieci uczyły się układów tanecznych i pląsów, odbyły się także  liczne zabawy i konkursy. Podczas gdy uczniowie bawili się na sali gimnastycznej, w salach lekcyjnych czekał już na nie poczęstunek - ciasta, napoje, owoce i inne smakołyki, które przygotowali rodzice. To dzięki Ich zaangażowaniu, pracy i pomysłowości wychowawczyń oraz znakomitemu wodzirejowi bal udał się tak znakomicie.