• Odwiedziło nas: 39819876

Festiwal "Opole w Kole" - drugie miejsce naszej ekipy NRBN!

Działający przy szkole zespół muzyczny o enigmatycznej nazwie NRBN zdobył drugą nagrodę podczas V Konkursu Piosenki "Opole w Kole". Naszym młodym muzykom gratulujemy występu i życzymy im dalszego rozwijania ich talentów! Zapraszamy do obejrzenia materiału video portalu e-kolo; występ naszego zespołu od minuty 3:13.

Zespół NRBN prowadzony jest przez pana Marcina Cechowskiego: Magda Tomczyk (vocal), Szymon Malec (bass), Jakub Richter (leading guitar) i Jakub Graczyk (vocal) już od dłuższego czasu występuje podczas szkolnych i miejskich uroczystości. Konkurs "Opole w Kole" to ich kolejna muzyczna przygoda.

Na koniec wyjaśnie nazwy zespołu: NRBN - Na Razie Bez Nazwy ŚmiechTrzymamy kciuki za dalszy rozwój muzyczny naszych młodych talentów!