Bajkowy, taneczny i filmowy - wspaniały koncert naszych uczniów w MDK!

Za nami kolejny koncert z cyklu ''Dzieci - Rodzicom"; tym razem pod hasłem ''Bajkowo, filmowo, tanecznie''. Wspaniałe układy taneczne i piosenki, kolorowe stroje i fryzury przygotowane przez rodziców, ale przede wszystkim - świetna zabawa dla naszych małych artystów - taki był nasz koncert.

Inspiracją do zorganizowania tegorocznego koncertu były szerokie zainteresowania naszych cudownych dzieci, które w połączeniu z teatrem, tańcem i piosenką dały niezapomniane wrażenia artystyczne. Dzieci pod okiem kreatywnych nauczycielek z wielkim zaangażowaniem i dziecięcą ciekawością przygotowywały się przez długie miesiące do tych scenicznych popisów. Kiedy przygotowania do finału nabierały kształtów do akcji wkroczyli rodzice, którzy jak zawsze nie zawiedli oczekiwań. Zaangażowali się w pełnym tego słowa znaczeniu projektując, szyjąc, organizując przepiękne, kolorowe stroje dla naszych artystów. Dopiero połączenie pracy artystycznej i tych bajecznych kostiumów na deskach Miejskiego Domu Kultury sprawiły, że całe przedsięwzięcie miało wymiar profesjonalnego spektaklu.

Serdecznie podziękowania kierujemy na ręce; p. Michała Perzyńskiego za pomoc w dostosowaniu ''fonii i wizji'', p. Marcinowi Cechowskiemu za błyskawiczne przygotowanie plakatu promującego nasz koncert, oraz p. Romanowi Włodarczykowi, który niestrudzenie od wielu lat dba o akustykę, efekty specjalne i animacje, niezbędne w każdym przygotowywanym przez nas przedsięwzięciu.

Koncert przygotowały panie; Monika Strugarek, Anna Trębacka, Anna Machowicz, Joanna Starosta, Hanna Sujecka, Aleksandra Pietrzak, Ewa Tomczyk.

Koncert miał charakter charytatywny – zbierano fundusze na leczenie chorego taty jednej z uczennic. Dzięki ofiarności widzów zebrano ok. 1700 zł. DZIĘKUJEMY.