Przedszkolaki z grupy 0A świętują Dzień Mamy i Taty oraz Dzień Dziecka

Maj i czerwiec to miesiące bogate w radosne i ciekawe wydarzenia w grupie przedszkolnej 0A. Zapraszamy na relację z Dnia Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka.

Dzień Mamy i Taty odbyły się w dniu 24 maja 2018r. Dzieci w pięknych strojach prezentowały bogaty program artystyczny – wiersze, piosenki, tańce i  życzenia dla kochanych rodziców. Występ  był świetny, przedszkolaki pięknie  sobie poradziły. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków, całusom i uściskom nie było końca. Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw. Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.

Kilka dni później dzieci obchodziływspaniały i niezwykły dzień Dzień Dziecka. Każdy z nas chce, aby to święto było niezwykłym przeżyciem dla naszych pociech, więc już od samego rana na dzieci czekały same niespodzianki: rodzice dzieci przygotowali słodki poczęstunek, nie mogło też zabraknąć wspólnych tańców, konkursów i zabaw przy muzyce.Wspólna zabawa, radość i uśmiech na twarzach dzieci były dopełnieniem tego wyjątkowego dnia.

Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy poświęcili swój wolny czas   i uczestniczyli w obchodach Dnia Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka w naszym przedszkolu.

tekst: wychowawcy grupy 0a