• Odwiedziło nas: 42021236

OGÓLNOPOLSKI STRAŻACKI KONKURS PLASTYCZNY

W dniu 21 grudnia 2023r. ogłoszone zostały wyniki eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego.

Miło jest nam poinformować, że wśród nagrodzonych znalazła się uczennica klasy 3A Michalina Kaczmarek, która zajęła II miejsce w kategorii klas 1-4 szkół podstawowych Praca Michaliny zakwalifikowana została do etapu powiatowego. Ponadto dwie kolejne uczennice klasy 3A – Maria Janiak i Ksymena Śniegowska otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie wraz z upominkami ufundowanymi przez Urząd Miasta w Kole.

Gratulujemy naszym uczennicom kolejnych sukcesów plastycznych!

Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci, młodzieży i twórców nieprofesjonalnych ochroną przeciwpożarową, działalnością straży pożarnych w tym działań ratowniczo-gaśniczych, edukacją, tradycją i życiem strażackich środowisk.

Miło jest nam poinformować, że wśród nagrodzonych znalazła się uczennica klasy 3A Michalina Kaczmarek, która zajęła II miejsce w kategorii klas 1-4 szkół podstawowych. Praca Michaliny zakwalifikowana została do etapu powiatowego.
Gratulujemy naszym uczennicom kolejnych sukcesów plastycznych!