• Odwiedziło nas: 41962809

DŁUGOPISY 3D W NASZEJ SZKOLE

W ramach projektu "Laboratoria Przyszłości" nasza szkoła otrzymała zestawy długopisów 3D. Ale sam sprzęt to nie wszystko - potrzebna jest też wiedza, jak z niego dobrze korzystać. Dlatego też - jako pierwsi - przeszli szkolenie nauczyciele.

A już od kilkunastu dni z długopisów 3D korzystają uczniowie szkoły. Jest to ciekawe urozmaicenie zajęć.

Dzięki długopisom 3D uczniowie mają możliwość tworzenia przestrzennych, trójwymiarowych konstrukcji, a oprócz wyrabiania zdolności manualnych uczniowie rozwijają swoją wyobraźnię. Na początek powstawały proste, płaskie wydruki - np. piórka, a później choinki, bałwanki, okulary i wiele innych ciekawych figur. Co najważniejsze, zajęcia te są niezwykle interesujące dla uczniów oraz pozwalają łączyć naukę z zabawą i kreatywnością.

Więcej zdjęć? Zapraszamy TUTAJ