• Odwiedziło nas: 41964971

SPEKTAKL „TAJEMNICE ILUZJI”

12 stycznia mieliśmy przyjemność gościć iluzjonistę, pana Aleksandra Tkacza. Uczniowie gromkimi brawami przywitali gościa w sali gimnastycznej, a następnie z zapartym tchem oglądali jego występ zatytułowany „Tajemnice iluzji”.

Pojawienie się i zniknięcie postaci, lewitacja stołu oraz przemiana zwykłych kart w banknoty wywarły największe wrażenie na naszej szkolnej publiczności. Iluzjonista zapraszał uczniów, aby asystowali mu w jego wyczynach, dzięki czemu mogli przyglądać się z bliska wykonywanym sztuczkom, a nawet próbowali swoich sił jako magicy.

W trakcie spotkania pan Aleksander zdradził uczniom również pewien sekret, który być może przyda im się w szkolnych obowiązkach... otóż dowiedzieli się oni jak zmienić złe oceny w dzienniku na dobre, bardzo dobre, a nawet na celujące – NALEŻY UCZYĆ SIĘ I PRZYGOTOWYWAĆ DO LEKCJI.

Spotkanie wzbudziło wśród uczniów wiele emocji.

Aby zobaczyć więcej zdjęć z wydarzenia, zapraszamy TUTAJ