tel. 63 2720398

Sylwestrowo-noworoczny turniej piłkarski.

Tego jeszcze w Kole nie było: w sylwestrową noc, na przyszkolnym Orliku rodzice i dyrekcja naszej szkoły zorganizowali turniej piłkarski dla uczniów.

W mini-turnieju wystartowały trzy drużyny, w skład których weszli uczniowie naszego Zespołu Szkół. Wyjątkowa była pora rozgrywania turnieju, gdyż rozpoczął sie on w sylwestrową noc, a zakończył już po północy w w nowym, 2012 roku. Nasi wspaniali rodzice z p. Sebastianem Gołdynem na czele zadbali również o posiłek dla zawodników i widzów - były grille, napoje i szampan - oczywiście bezalkoholowy. Drużyny otrzymały puchary za zwycięstwo i udział w turnieju, a punktualnie o godzinie 24-tej odbył się pokaz fajerwerków.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za oryginalny pomysł i przeprowadzenie tego turnieju; co ważne - zapowiedzieli oni, że za rok odbędzie się kolejny. Cytując klasyka można powiedzieć, że w naszej szkole "narodziła się nowa, świecka tradycja".