• Odwiedziło nas: 42671998

tel. 63 2720398

V Międzyszkolny Konkurs Teatralny ,,Cena Twoich wyborów

Jeszcze przed feriami Miejski Dom Kultury we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole zorganizował V Międzyszkolny Konkurs Teatralny pod hasłem: ,,Cena Twoich wyborów". Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły.

W dniu 8 lutego 2012r. Miejski Dom Kultury we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole  zorganizował  V Międzyszkolny Konkurs Teatralny pod hasłem:,,Cena Twoich wyborów". Konkurs związany był z profilaktyką uzależnień.
Nasza szkoła po raz trzeci wzięła udział w konkursie wystawiając  spektakl pt.,,Uwierz w siebie” przygotowany pod kierunkiem pedagoga szkolnego p. Iwonę Herman oraz p. Monikę Strugarek. W rolę aktorów wcielili się uczniowie: Oliwia Sobczak, Paulina Sobczak, Weronika Szałagan, Barbara Kujawa, Klaudia Czukowicz, Bartosz Grochulski i Robert Witkowski.
             W konkursie wzięło udział 11 grup teatralnych zarówno ze szkół podstawowych jak i gimnazjalnych, a więc rywalizacja była dość duża. Z wielką niecierpliwością i różnymi emocjami czekaliśmy na werdykt komisji. Nasz spektakl został wysoce oceniony przez jurorów, a nam samym udzieliły się emocje związane z oczekiwaniem na werdykt.
III miejsce i nagroda sprawiły nam wiele radości i satysfakcji.
         Mamy nadzieję również, że otrzymamy zaproszenie do udziału w Ogólnopolskim Przeglądzie Spektakli Profilaktycznych w Warszawie (wzorem lat ubiegłych).

Galeria zdjęć                                                                                                                                          tekst: Iwona Herman